Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Експерти спрогнозували курс валют на найближчий час

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: долар, валюта

  Експерти, гривня в останній тиждень липня трохи подешевшає, до 27,30 грн / долар.

  1358_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Найближчим часом гривня може дійти до психологічної позначки 27 гривень за долар не тільки в покупці, але і в продажу – у неї є всі шанси на зміцнення.

  Про це сайту "Сьогодні" розповіли член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин, керівник відділу аналітики ГК Forex club Андрій Шевчишин і президент Українського аналітичного центру Олександр Охрименко. Думки експертів відрізняються.

  Андрій Шевчишин очікує, що НБУ може вийти на ринок з покупками валюти, для стримування руху нижче 27 грн.

  "Цікава буде позиція нерезидентів після рішення НБУ про підвищення облікової ставки. Нерезиденти з початку липня знизили свій портфель ОВДП на 2,8 млрд грн гривень. Можливо, в найближчі дні нерезиденти стануть на паузу, або навіть повернуться до покупок, але все буде залежати вже від запропонованої прибутковості за українськими ОВДП ", – каже він.

  Олександр Охрименко каже, що з понеділка спадний тренд зміниться на висхідний, так як пропозиція валюти буде менше. Курс готівкового продажу експерт бачить на тижні близько 27,20 грн/долар.

  Олег Пендзин очікує, що гривня в останній тиждень липня трохи подешевшає, до 27,30 грн/долар, так як нівелюються фактори, які її зміцнили. За його словами, тренд на ослаблення гривні виявиться плавним через низький попит на валюту.

  Однак експерти вважають, що ще місяць не варто переходити з гривневих депозитів у валюту, так як поки на гривні можна заробити більше, ніж на доларі.

  До речі, за "Індексом бігмака", долар в Україні "має" коштувати 11,5 гривні, а сама гривня недооцінена на 57,7%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми