Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Названо заробітки онлайн-торговців

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: суспільство

  За 2 роки дохід українського онлайн-продавця зріс у 1,5 рази, або на 49%. Крім того, з першого кварталу 2019-го по перший квартал 2021 року їх стало більше на 14%.

  1358_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  "Серед українців, які заробляють на міжнародних ринках, у першому кварталі 2021 року онлайн-продавці отримали найбільший середній дохід — $10 405. Ще 20 років тому для невеликих локальних виробників експорт був випробуванням. Залученість у глобальну економіку вигідна підприємцям. Вони вдосконалюють товари завдяки конкуренції, отримують більший прибуток. Для економіки України це означає зростання валютного виторгу, нові робочі місця", — пояснює Ігор Ковальов, генеральний менеджер Payoneer в Україні та Білорусі.

  Найвищий середній дохід в онлайн-продавців з Одеси, Києва, Дніпра, Львова та Харкова. Так, у січні-березні 2021 року середній дохід онлайн-продавців з Одеси був на 16% вищим, ніж у киян. Водночас останні заробили на 22% більше, ніж жителі Дніпра. Середній дохід дніпровських онлайн-продавців на 27% вищий, ніж львівських.

  З першого кварталу 2019 року по перший квартал 2021 року заробіток дніпрян зріс на 72%, киян — на 70%, львів'ян — на 56%, одеситів — на 46%, харків'ян — на 5%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми