Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Україна не виконала 10% вимог МВФ

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: МВФ

  МФВ вимагає подальшого прогресу у реалізації реформ в Україні, а місія Фонду планує перевірити результат їхнього впровадження.

  0224_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Про це розповів міністр фінансів Сергій Марченко.

  У комунікаціях президента з виконавчим директором відомства Кристаліною Георгієвою урядовець побачив позитивну складову.

  «Я вважаю, що в цій комунікації були чіткі сигнали. Фонд висловив бачення прогресу у виконанні реформ, і також було анонсовано приїзд місії», — додав високопосадовець.

  Реформування судової банківської системи — рух назустріч сподіванням МВФ. Все заради виконання програми, а не отримання додаткового фінансування.

  «Ми прийняли рішення про запуск судової реформи, були зміни в банківській системі, та по інших показниках також був досягнуто досить суттєвого прогресу. Тобто ми робимо свою справу, виконуючи „маяки“, які передбаченні програмою», — пояснив Марченко.

  Місії МВФ боятися не варто, вважає міністр, адже, на його думку, основні пункти програми виконані на 90%.

  «Закон про Вищу раду правосуддя, розведення податкової та митної служб як двох окремих юридичних осіб, тарифні питання, банківська діяльність… Це враховуючи, що програма ще не завершена. Залишилось кілька питань», — додав головний фінансист країни.

  Наводять лад наразі із декларуванням представників Конституційного Суду.

  «В нас залишились проблеми, що були створені Конституційним судом, і зараз триває дискусія, яким чином це питання має бути врегульовано», — сказав Марченко. У Верховній Раді вже прийняли рішення про покарання тих, хто безвідповідально поставився до декларування доходів.

  Аудиторська служба ще проводить аудит коштів Сovid-фонду. «З технічної точки зору, ми вважаємо, що цей пункт Фонд вже сприйняв», — підсумував міністр.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми