Курс біткоїну досяг позначки в $46,6 тис., тим самим встановивши тримісячний рекорд. При цьому вже на наступному тижні перша криптовалюта може вирости до $47 тис. При цьому найвища точка була зафіксована в квітні – $64,8 тис., про це свідчать дані криптобіржі CoinDesk.
Вартість біткоїну на наступному тижні (16-22 серпня) буде коливатися в рамках $43-47,8 тис. за монету. Про це OBOZREVATEL розповів головний стратег по криптовалютам компанії TomiEx Анжей Ковальчук.
"Оптимізм на крипторинку протягом останніх трьох тижнів вже призвів до підвищення ціни біткоїну на 56,5%, до рівня в $46,5 тис. З огляду на період низького новинного фону – чекаємо, що в третій тиждень серпня зростання цін буде меншим, і ціна може потрапити в діапазон коливання", – прогнозує фахівець.
Також він зазначив, що серед новин, на які варто звернути увагу з одного боку є події початку серпня, коли Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) заявила, що потребує додаткових повноважень з регулювання ринку криптовалют. Аргументом виступає те, що цей клас активів у окремих випадках пов'язаний з шахрайством і зловживанням.
З іншого ж боку з'являються прихильники відсутності регулювання крипторинку. Там же, в США, Конгресмен Патрік Макгенрі звинуватив SEC за вимогу юрисдикції над усіма криптовалютними біржами, в тому числі не пов'язаними з цінними паперами. "Такий новинний фон обіцяє нам зміну ціни в діапазоні, без однозначного зростання або падіння", – підсумував Ковальчук.
Раніше аналітик Bloomberg Майк Макглоун спрогнозував зростання курсу головної криптовалюти до $100 тис. Останнім часом біткоїн знаходиться в фазі росту.
"Біткоїн, схоже, має підтримку на позначці близько $30 тис., що можна порівняти з $4 тис. на початку 2019 року, і ми бачимо паралелі з продуктивністю від тієї позначки. Вони можуть мати порівняльний аналіз криптовалюти на шляху до $100 тис.", – йдеться в повідомленні.
Невідомий хакер зламав блокчейн-платформу Poly Networ і вивів у криптовалюті приблизно $600 млн. Це найбільша криптокража в історії. При цьому після крадіжки хакер попросив гаманець з мультипідписом, щоб повернути кошти.