Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Скільки мільйонів витратили на святкування Дня Незалежності

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: фінанси

    За всі роки Незалежності святкування і пов’язані з ним проекти обійдуться в рекордну суму. Станом на 17 серпня на підготовку було вже витрачено 195 млн грн.

    46_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

    Про це йдеться в аналізі порталу громадського контролю державних закупівель Dozorro.

    195 млн гривень було витрачено на 17 серпня, з яких 115 млн на закупівлі в Prozorro і ще 80 млн — за договірною процедурою. Ці кошти були спрямовані на організацію понад 150 святкових заходів по всій Україні. Зокрема, на встановлення гігантських прапорів, інфраструктурні проекти.

    У 2020 році такі видатки становили лише 4 млн грн, а у 2019 році – 10 млн грн. Порівняти з витратами на попередній ювілей — 25-річчя — неможливо, тому що більшість закупівель проводили за паперовими тендерами. Після запуску Prozorro до Дня Незалежності в 2016 р. витратили всього 870 тис. грн.

    У святковий бюджет включені інфраструктурні проекти: реставрація аеропортів в обласних центрах, пам’яток, запуск космічного апарата. За прогнозами Міністерства фінансів, це коштуватиме бюджету 5,4 млрд грн.

    Зйомка параду Збройних сил України в Києві та Одесі компанією «Спецекспотрейд» коштувала 20 млн гривень. Оренда приміщення для концерту на НСК «Олімпійський» — понад 5 млн грн.
    Благодійний концерт італійського оперного співака Андреа Бочеллі – 19,5 млн гривень.
    На організацію безкоштовного концерту на Михайлівській площі «Ковчег „Україна“: десять століть української музики» було витрачено 15 млн грн.
    Вручення нагород «Національна легенда України» коштувало бюджету 6,8 млн гривень. Нагороди оцінюються в 1,6 млн грн, сценарій заходу і саме дійство — 1,7 млн грн, кейтеринг — 140 тис.грн.
    На установчий саміт «Кримської платформи» витратили 6,8 млн грн. Додатково на логістику, рекламу, кейтеринг, транспортування та інші потреби пішло майже 10 млн гривень.
    Найбільше коштів було витрачено в Київській області та самому Києві – 168 млн грн.

    На другому місці за витратами — Дніпропетровська область — 6,4 мільйона грн.
    На третьому — Харківська область з сумою в 4,6 млн грн.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як український малий бізнес змушений годувати чужі корпорації Як український малий бізнес змушений годувати чужі корпорації
Останнім часом ситуація в сфері інтернет-торгівлі стає дедалі загрозливішою. За даними Опендатабот та Прозорро, близько 30% малого бізнесу в Україні п...
Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці
Що робити, коли життя несподівано змінює маршрут, а майбутнє стає розмитим? Як знайти себе, якщо опори більше немає, а університетський диплом чи попе...
Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах? Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах?
Усім відомо, що традиційне куріння сигарет супроводжується характерним димом і неприємним запахом, який залишається на одязі, у приміщеннях та на воло...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми