Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Скільки мільйонів витратили на святкування Дня Незалежності

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: фінанси

    За всі роки Незалежності святкування і пов’язані з ним проекти обійдуться в рекордну суму. Станом на 17 серпня на підготовку було вже витрачено 195 млн грн.

    46_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

    Про це йдеться в аналізі порталу громадського контролю державних закупівель Dozorro.

    195 млн гривень було витрачено на 17 серпня, з яких 115 млн на закупівлі в Prozorro і ще 80 млн — за договірною процедурою. Ці кошти були спрямовані на організацію понад 150 святкових заходів по всій Україні. Зокрема, на встановлення гігантських прапорів, інфраструктурні проекти.

    У 2020 році такі видатки становили лише 4 млн грн, а у 2019 році – 10 млн грн. Порівняти з витратами на попередній ювілей — 25-річчя — неможливо, тому що більшість закупівель проводили за паперовими тендерами. Після запуску Prozorro до Дня Незалежності в 2016 р. витратили всього 870 тис. грн.

    У святковий бюджет включені інфраструктурні проекти: реставрація аеропортів в обласних центрах, пам’яток, запуск космічного апарата. За прогнозами Міністерства фінансів, це коштуватиме бюджету 5,4 млрд грн.

    Зйомка параду Збройних сил України в Києві та Одесі компанією «Спецекспотрейд» коштувала 20 млн гривень. Оренда приміщення для концерту на НСК «Олімпійський» — понад 5 млн грн.
    Благодійний концерт італійського оперного співака Андреа Бочеллі – 19,5 млн гривень.
    На організацію безкоштовного концерту на Михайлівській площі «Ковчег „Україна“: десять століть української музики» було витрачено 15 млн грн.
    Вручення нагород «Національна легенда України» коштувало бюджету 6,8 млн гривень. Нагороди оцінюються в 1,6 млн грн, сценарій заходу і саме дійство — 1,7 млн грн, кейтеринг — 140 тис.грн.
    На установчий саміт «Кримської платформи» витратили 6,8 млн грн. Додатково на логістику, рекламу, кейтеринг, транспортування та інші потреби пішло майже 10 млн гривень.
    Найбільше коштів було витрачено в Київській області та самому Києві – 168 млн грн.

    На другому місці за витратами — Дніпропетровська область — 6,4 мільйона грн.
    На третьому — Харківська область з сумою в 4,6 млн грн.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми