Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Світова економіка кардинально змінилася

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: економіка

  У період пандемії коронавірусу, коли мільйони людей опинилися в самоізоляції і перейшли на віддалену роботу, в світовій економіці сталася масштабна трансформація.

  46_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  В даний час багато компаній віддають перевагу новій «гібридній» формі праці – суміщення віддаленої і офісної роботи. Пандемія зробила центри міст не такими привабливими для співробітників.

  Економісти підрахували, що перехід на «гібридну» роботу вдарить по економіці в центрах міст США, звідки, як показала практика, в період пандемії коронавірусу, коли велика кількість співробітників працювали віддалено, відбувся відтік людей. Там же скоротилися продажі в кафе, магазинах і перукарнях. Крім того, відсутність необхідності їздити в центр в період ізоляції спровокувала скорочення поїздок на громадському транспорті. Наприклад, на Манхеттені витрати на дозвілля впадуть принаймні на 13 відсотків.

  Трансформація форми праці матиме болючі наслідки для багатьох міських підприємств. Економісти зауважують, що відбувається «перебудова», яка дозволить пожвавити малі міста і передмістя. Попит на нерухомість в «зелених» передмістях виріс.

  «Дельта»-штамм коронавірусу швидко поширюється по всьому світу, в зв’язку з чим плани по поверненню співробітників в офіс часто відкладаються. Багато компаній хочуть поєднувати переваги віддаленої роботи з ефективністю офісних зустрічей. Google дозволить співробітникам провести два дні «там, де їм працюється найкраще». Компанія Lazard, що займається фінансовими консультаціями, слідує за цим прикладом. Компанія State Street зовсім закриє два своїх офіси на Манхеттені, віддаючи частковий пріоритет віддаленій роботі. Apple заявляла, що співробітники будуть працювати в офісі не менше трьох днів на тиждень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми