Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Прогноз по курсу долара на вересень місяць

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: гривня

  У серпні гривня знову зміцнилася як до долара (дев’ятий місяць поспіль, з грудня минулого року), так і до євро (четвертий місяць поспіль, з травня). Втім, зміцнення до долара було вельми скромним, говорить Вадим Іосуб, старший аналітик «Альпарі».

  46_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Судячи з офіційних курсів, встановлених НБУ, долар за місяць знизився з 26,8867 до 26,8601 грн (-0,1%).

  Курс євро відчув більш помітний тиск, він за цей самий час знизився з 31,9239 до 31,6963 грн (-1,2%).

  «Більш помітне в порівнянні з доларом зниження європейської валюти пов’язане зі зниженням євро по відношенню до долара на світовому валютному ринку. Так, за місяць валютна пара EURUSD знизилася з 1,1870 до 1,1800 (-0,6%)», — підкреслює експерт.

  За його словами, з початку року долар знизився до гривні на 5,0%, а євро подешевшав до національної валюти на 8,8%.

  Серед валют країн колишнього СРСР гривня посідає друге місце по зміцненню до долара з початку року після вірменського драма. По зміцненню в серпні гривня посіла третє місце, пропустивши вперед молдавський лей і грузинський ларі.

  «Зміцнення гривні багато в чому пов’язано зі сприятливою зовнішньоторговельною кон’юнктурою і сплатою бізнесом квартальних податків. Позитивно позначився і розподіл МВФ спеціальних прав запозичення (SDR), який дозволив наростити міжнародні резерви до $ 31,5 млрд, максимального значення за дев’ять років», — зазначає Іосуб.

  За його словами, у вересні курс долара може стабілізуватися поблизу нинішніх рівнів, а євро — помірно знизитися через перспективи його ослаблення на світовому ринку.

  «До кінця місяця долар може торгуватися в діапазоні 26,6 — 27,1 грн, євро — в діапазоні 31,2 — 31,8 грн», — прогнозує експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми