Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Яка сфера найактивніше відновлюється після кризи

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: торгівля

  Поки найкраще в українській економіці почувається сфера торгівлі. Вона єдина росла навіть у 2020-му, на тлі кризи.

  9682_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  "Цей сектор абсорбує доходи населення, отримані в тіньовому секторі економіки і в іноземних економіках (трудова міграція), – говорить Кущ. – Із цих причин він трохи відокремлений від інших сегментів".

  На думку Несходовського, на торгівлю також додатково вплинуло і зростання мінімальних зарплат: "Платоспроможний попит виріс. Як результат – зросла торгівля. Але хоча попит став більшим, це не стало стимулом для галузей, які виробляють продукцію", – зазначає він.

  Що стосується інших сфер, за словами Куща, зараз трохи пожвавлюється видобувна галузь, адже сировина почала зростати в ціні. Йдеться, наприклад, про природний газ або залізну руду.

  Несходовський серед лідерів зростання виділяє також сільське господарство: "Воно однозначно покаже в цьому році ріст унаслідок непоганих прогнозів щодо врожаю".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми