Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Скільки заощаджень мають українці

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: заощаджень

  Дбає про ваші доходи, дізнався у глави Міністерства соціальної політики України Марини Лазебної, що переважна більшість родин мають заощадження, яких вистачить не більше ніж на 3 місяці.

  4776_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  В Україні у 50% домогосподарств мешкає хоча б один пенсіонер. Тому, якщо працюючі члени родини втрачають роботу, то пенсія залишається єдиним джерелом існування.

  «Отже, підтримуючи пенсіонерів, держава підтримує доходи таких сімей. Тому Уряд України реалізував комплексну програму підвищення пенсій. В результаті середня пенсія зросла на 25%. Підвищення отримали понад 10 мільйонів людей» — зазначила вона.

  Середній вік безробітних. Марина Лазебна зазначила, що зазвичай найбільше безробітних серед людей передпенсійного віку та молоді. Але через пандемію в 2020 році вперше найбільше безробітних стало серед людей 35−39 років.

  «Більшість цих людей є годувальниками в родинах. Тому ми не лише збільшували допомогу по безробіттю, але, і це головне, запровадили цільові програми допомоги бізнесу для збереження робочих місць, допомоги працівникам під час простою підприємств, зараховували страховий стаж людям в періоди локдаунів без сплати соціальних внесків», — повідомила міністерка.

  Нагадаємо, щодо прийняття закону про щорічну індексацію пенсій, Лазебна сказала, що справедливість в індексації пенсій буде відновлено. Цей законопроект виправляє помилку пенсійної реформи 2017 року, коли пенсії частині військових пенсіонерів, науковців, державних службовців, пенсіонерів з органів місцевого самоврядування виключили з механізму індексації. Ціна цієї помилки — якість життя майже півмільйона пенсіонерів, пенсії яких могли б бути зараз на третину вищими.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми