Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Скільки заощаджень мають українці

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: заощаджень

  Дбає про ваші доходи, дізнався у глави Міністерства соціальної політики України Марини Лазебної, що переважна більшість родин мають заощадження, яких вистачить не більше ніж на 3 місяці.

  4776_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  В Україні у 50% домогосподарств мешкає хоча б один пенсіонер. Тому, якщо працюючі члени родини втрачають роботу, то пенсія залишається єдиним джерелом існування.

  «Отже, підтримуючи пенсіонерів, держава підтримує доходи таких сімей. Тому Уряд України реалізував комплексну програму підвищення пенсій. В результаті середня пенсія зросла на 25%. Підвищення отримали понад 10 мільйонів людей» — зазначила вона.

  Середній вік безробітних. Марина Лазебна зазначила, що зазвичай найбільше безробітних серед людей передпенсійного віку та молоді. Але через пандемію в 2020 році вперше найбільше безробітних стало серед людей 35−39 років.

  «Більшість цих людей є годувальниками в родинах. Тому ми не лише збільшували допомогу по безробіттю, але, і це головне, запровадили цільові програми допомоги бізнесу для збереження робочих місць, допомоги працівникам під час простою підприємств, зараховували страховий стаж людям в періоди локдаунів без сплати соціальних внесків», — повідомила міністерка.

  Нагадаємо, щодо прийняття закону про щорічну індексацію пенсій, Лазебна сказала, що справедливість в індексації пенсій буде відновлено. Цей законопроект виправляє помилку пенсійної реформи 2017 року, коли пенсії частині військових пенсіонерів, науковців, державних службовців, пенсіонерів з органів місцевого самоврядування виключили з механізму індексації. Ціна цієї помилки — якість життя майже півмільйона пенсіонерів, пенсії яких могли б бути зараз на третину вищими.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми