Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Уряд придумав спосіб залучення інвестицій в Україну

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  На сьогодні уряд реалізовує низку важливих реформ, які забезпечать розвиток держави, а також сприятимуть збільшенню інвестицій. Мова, зокрема, йде про земельну, судову реформи, реформу енергоринку, дерегуляцію, велику приватизацію тощо.

  4776_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це на прес-конференції повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  «З точки зору розвитку держави — це дуже важливі речі. Реформа газового ринку, енергоринку. Вони даються нам сьогодні нелегко. Попередні уряди їх не робили, тому що це означало б втрату політичного капіталу. Ми робимо ці кроки», — зазначив Глава Уряду.

  Прем’єр-міністр наголосив, що для збільшення обсягу інвестицій, які вкладаються в Україну, потрібні комплексні зміни: «Судова, антикорупційна реформи, paperless economy, спрощення бюрократичних процедур, спрощення підключення до мереж – це те, чого очікують інвестори», — підкреслив прем’єр-міністр і додав, що уряд системно впроваджує зазначені реформи.

  Крім того, є спільні напрацювання з міжнародними організаціями, інвестиційними фондами, які готові вкладати кошти в Україну.

  За словами прем’єр-міністра, у межах програми т.з. «інвестиційних нянь» готовність інвестувати в Україну засвідчили 23 інвестори з потенційними інвестиціями в 2 млрд доларів.

  «Я переконаний, що ця цифра буде зростати. По-перше, буде запущено проект Дія City. Цей інструмент також сприятиме наповненню інвестицій. По-друге, виконання тих зобов’язань, які Україна взяла в частині зеленої трансформації, трансформації вугільних регіонів, інших міжнародних проектів — вже передбачає залучення значних коштів. Наприклад, лише зелений перехід передбачає залучення в середньому по 10 млрд євро щорічно», — підкреслив Денис Шмигаль.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми