Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Американські інвестори планують завітита в Україну

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інвестиції

    Протягом вересня-серпня 2021 року було розпочато формування американсько-української платформи для розвитку альтернативних джерел енергії в Україні. Відповідні переговори вже ведуться з кількома американськими корпораціями і європейськими фондами.

    3979_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

    Про це заявив народний депутат Вадим Івченко, який брав участь у переговорах у США, в інтерв’ю інтернет-сайту Телеграф.

    «Йдеться, зокрема, про проекти з розвитку виробництва біометану, біогазу. Я вже не кажу про виробництво біоетанолу. Є компанії, які готові інвестувати сюди свої кошти. Загальна сума можливих капіталовкладень — понад $ 3 млрд», — підраховує сукупний інвестиційний потенціал проектів Вадим Івченко.

    За словами народного депутата, зараз опрацьовуються можливості приїзду великої місії інвесторів в Україну.

    Зокрема, є американські фонди, лондонські приватні фінансові установи, які готові проінвестувати як свої проекти, так і ті, що є в наявності в українських бізнесменів — як-от Міжнародна фінансова корпорація (IFC).

    «Ми ставимо перед собою завдання організувати приїзд цієї місії та провести відповідні заходи. Такий приїзд точно надасть можливість знайти нових партнерів для обох сторін», — впевнений Вадим Івченко.

    За словами депутата, найбільш перспективним напрямком є альтернативна енергетика.

    «Зараз ми створюємо американо-українську платформу для розвитку альтернативних джерел енергії. Наприклад, один із згаданих мною фондів уже будує 10 біомасових заводів у Болгарії. Я їх запросив до України, й у разі позитивних перемовин цілком можливо, що подібні проекти з’являться й у нас», — прогнозує Івченко.

    Народний депутат вважає, що за допомогою виробництва біометану цілком реально вдвічі зменшити імпорт газу з Росії.

    Крім альтернативної енергетики, йдеться також про перспективні проекти інновацій у сільському господарстві – зокрема, підвищення врожайності й зниження викидів вуглецю в повітря через впровадження моделі вуглецевого землеробства, презентація якої відбулася на початку вересня в Україні.

    Серед основних передумов, які необхідні для реалізації згаданих проектів, народний депутат зазначив довгострокову стабільність і передбачуваність податкової системи.

    «Питання у виконанні зобов’язань, які країна бере на себе, та у стабільності законодавчої та податкової системи. На роки. Тоді буде передбачуваність і тоді, звичайно, будуть потрібні певні люди, які будуть допомагати займатись заведенням цих інвестицій в Україну», — впевнений народний депутат Вадим Івченко.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми