Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Які питання щодо України цікавлять західних інвесторів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  Західні інвестори зазначають позитивні зміни в бізнескліматі України.

  3979_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це в програмі «Взгляд с Банковой» телеканалу «Дом» заявив радник керівника Офісу Президента України, президент Київської школи економіки (КШЕ) Тимофій Милованов.

  Він повідомив, що зустрічі з інвесторами відбуваються під час усіх поїздок як Президента України, так і інших високопосадовців. Радник глави Офісу Президента зазначив, що раніше на таких зустрічах іноземні інвестори скаржилися на труднощі ведення бізнесу в Україні.

  При цьому за останній рік тематика обговорюваних питань змінилася.

  «Бізнес не скаржиться. Навіть ось у Вашингтоні, наприклад, Уілл Каргілл (засновник компанії „Каргілл“. — Ред.) говорив, що це перший раз, коли все добре з поверненням ПДВ, що ми раніше починали з претензій, а зараз ми без претензій. І тоді бізнес обговорює проєкти, вони намагаються зрозуміти пріоритети України, політиків, представників бізнесу всередині України, і намагаються свої інвестиційні або торгові проєкти адаптувати до цих пріоритетів. Тобто такі зустрічі стають більш конкретними. Відбувається розмова про конкретні галузі та проєкти в цих галузях», — розповів Милованов.

  Він наголосив, що будь-які інвестори зацікавлені в прибутку. І якщо Україна дасть їм можливість заробляти гроші, вони інвестуватимуть.

  Милованов зазначив, що у зв’язку з цим на зустрічах із керівництвом України інвесторів цікавлять три блоки питань.

  «Перший — які ризики тут, чим менше у нас ризиків, тим менше прибутку хочуть інвестори, тим більше це вигідно для нас. Тому що, якщо є ризик, інвестор хоче перекрити цей ризик більшим прибутком… Потім завжди є питання про судову систему, бізнесклімат, захист прав власності. І третій блок — є завжди питання про МВФ, про макроекономічну ситуацію, про стабільність, про курс валют, про інфляцію. Ось ці три групи питань є», — зазначив він, додавши, що чим більш позитивні відповіді на ці питання, тим більший інтерес у інвесторів заходити в Україну.

  «Тим менше вони хочуть прибутку, тобто тим дешевше для нас капітал», — резюмував президент Київської школи економіки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми