Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Кабмін розширив перелік офшорних зон

 • Джерело: rbc.ua.  → Ключові теги: Кабмін, офшори

  Кабінет міністрів України під час засідання 29 вересня вніс зміни до переліку офшорних зон. Розділ «Карибський регіон» доповнений юрисдикцією Сінт-Мартен.

  3979_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Засідання транслювалося на Youtube.

  Як зазначається в пояснювальній записці до проекту, «результатом прийняття розпорядження буде оновлення переліку офшорных зон, підвищення ефективності державного фінансового моніторингу у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом».

  У документі також наголошується, що Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) визначила перелік «юрисдикцій з незадовільним рівнем імплементації стандартів щодо прозорості оподаткування».

  Відповідно до звіту Секретаріату ОЕСР, представленого міністрам фінансів країн Групи двадцяти, до зазначеного переліку належать Співдружність Домініки, Ніуе, Сінт-Мартен, Тринідад і Тобаго та Ангілья.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми