Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Куди найчастіше українці їздять на заробітки

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: заробітки

  Українські заробітчани останнім часом стали частіше їздити на роботу в Німеччину і Чехію, а не в Польщу. Насамперед це пов'язано з більш високою зарплатою.

  3979_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  "Наразі мінімальна заробітна плата в Польщі становить 2,8 тис. злотих брутто. В Україні ставка – 6 тис. грн., тобто приблизно 883 злотих на місяць. Це в три рази менше. В Німеччині, між тим, з 1 липня цього року мінімальна заробітна плата становить 1536 євро брутто, тобто в перерахунку 7041 злотий", – заявили в бюро з працевлаштування Personnel Service.

  При цьому тисячі українців, які проживають у Польщі, нелегально працюють на німецьких фермерів і підприємців. "Це набагато простіше, оскільки дефіцит працівників, на який скаржаться дедалі більше роботодавців у Німеччині, змушує владу закривати очі на нелегальних іммігрантів з-за кордону. Це велика загроза для нас", – заявив Кшиштоф Інглот з Personnel Service.

  Варто зазначити, що в Польщі за останній квартал кількість вакансій злетіла на третину. Це безпосередньо пов'язано з тим, що дедалі менше українців їдуть у сусідню державу на заробітки. При цьому вже в жовтні закінчується контракт з візовим оператором, після чого більшість українців не зможе отримувати робочі візи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми