Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Аналіз цін на "вторинці" за останні три роки

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: нерухомість

  З 2018 по 2020 роки середня вартість квартир на вторинному ринку зросла на 11,9% до $856,1 за м. кв.

  2868_2_hr.jpg (67.19 Kb)

  За три роки 1-кімнатні квартири в доларовому еквіваленті подорожчали на 14,8%, 2-кімнатні - 10,8%, 3-кімнатні - 11,4%, 4-кімнатні - 10,5%.

  У більшості регіонів України, окрім Луганської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Одеської, Харківської, Херсонської та Чернівецької областей, найбільше подорожчали 1-кімнатні квартири, йдеться в дослідженні ГІС "Увекон".

  "Малогабаритне житло є найбільш привабливим сегментом для покупців житла. При цьому в деяких регіонах країни, а саме в Івано-Франківській, Київській, Одеській, Харківській областях, популярність 1-кімнатних квартир яскраво виражена не на вторинному, а на первинному ринку в обласних центрах та їхніх околицях. Популярність 1-кімнатних квартир на первинному ринку в цих обласних центрах складає 60% від усієї кількості житла такого типу, а на вторинному - близько 40%", - розповів Володимир Шалаєв, генеральний директор групи компаній "Увекон".

  За його прогнозами, за підсумками 2021 року вартість житла на вторинному ринку України зросте на 10-15% в доларовому еквіваленті.

  "Таким чином, починаючи з 2018 року, вартість квартир, залежно від регіону, збільшиться на 22-27%", - підсумував Володимир Шалаєв.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми