Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

МВФ бачить небезпеку у бумі криптовалют

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: МВФ, криптовалюта

  Поширення криптоактивів вимагає від органів регулювання активізації діяльності.

  3302_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Про це повідомляється на сайті Міжнародного валютного фонду (МВФ) з посиланням на доповідь з питань фінансової стабільності.

  «На вересень 2021 року сукупна ринкова вартість усіх криптоактивів перевищила $2 трлн доларів, збільшившись в десять разів у порівнянні з початком 2020 року. Крім того, відзначається бум у всій екосистемі… У багатьох з цих суб’єктів відсутні стійкі практичні основи операційної діяльності, корпоративного управління та оцінки ризиків», – наголошується в повідомленні.

  Що саме кажуть у МВФ? Згідно з повідомленням, кріптоїзація може привести до скорочення можливостей центральних банків по ефективному проведенню грошово-кредитної політики. Крім того, можуть посилюватися ризики, що загрожують захисту прав споживачів.

  У МВФ вважають, що ризики, що загрожують бюджетній політиці, також можуть посилитися, враховуючи можливе використання криптоактивів для ухилення від сплати податків. Крім того, може знизитися емісійний дохід (прибуток, одержуваний за право емісії готівки). Зростаючий попит на криптоактиви може сприяти відтоку капіталу, що позначиться на валютному ринку.

  Нарешті, у повідомленні зазначається, що міграція майнінгу з Китаю в інші країни може серйозно вплинути на внутрішнє енергоспоживання.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми