Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У 2022 очікується масове банкрутсво бізнес-компаній

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: бізнес

  Кількість неплатоспроможних компаній у світі зросте у 2022, адже уряди відмовлятимуться від заходів підтримки, які допомогли бізнесу пережити пандемію.

  5469_75814_vwrn23bkoynf_w_700.jpg (47.55 Kb)


  Про це пише CNBC з посиланням на новий звіт страховика кредитів Euler Hermes.

  Euler Hermes очікує, що кількість неплатоспроможних компаній, у глобальному вимірі, за 2022 рік зросте на 15%. Попередні два роки цей показник зменшувався: на 12% у 2020 і ще на 6% у 2021, повідомив страховик.

  Але навіть враховуючи цей прогноз, рівень неплатоспроможності у 2022 буде на 4% нижчий, ніж до початку пандемії.

  «Судячи з кількості банкрутств, заходи урядів щодо допомоги компаніям виявилися успішними. Втручання держави врятувало від банкрутства кожну другу компанію у Західній Європі та кожну третю у США», — прокоментував аналітик Euler Hermes Максим Лемерле.

  Він додав, що продовження цих заходів втримає низький рівень неплатоспроможності у 2021. А ось що станеться після, залежатиме від поведінки урядів у наступні кілька місяців.

  Згідно з дослідженням Euler Hermes, рівень неплатоспроможності повертається до свого доковідного значення у деяких економіках, що розвиваються. Багато з цих країн були змушені повторно впровадити карантинні обмеження, щоб впоратися з новою хвилею covid-19, і цього разу підтримка бізнесу була більш обмеженою.

  Рівень неплатоспроможності в Африці повернеться до доковідного значення вже цього року, а у країнах Центральної та Східної Європи та Латинської Америки — наступного, прогнозує компанія.

  У країнах Західної Європи цей процес матиме неоднорідний характер:

  У таких країнах, як Іспанія та Італія, неплатоспроможність зросте вище свого допандемійного рівня вже у 2021 або 2022 році.
  У таких країнах, як Швейцарія, Швеція та Португалія, рівень неплатоспроможності зросте у 2022, але не сягне показників 2019.
  У Франції, Німеччині та Бельгії продовження щедрих програм підтримки ймовірне збереже неплатоспроможність на низькому рівні.
  В Азійсько-Тихоокеанському регіоні рівень неплатоспроможності зросте на 18% у 2022.
  У США заходи підтримки від уряду та відновлення економіки втримають неплатоспроможність на низькому рівні у 2021 та 2022.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми