Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У що інвестувати після закінчення пандемії

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  Business Insider з’ясував у фондових менеджерів і фінансових аналітиків, які галузі економіки виглядають найбільш перспективними.

  4032_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Цифрові платежі. Зростання популярності інтернет-покупок наближає людство до відмови від готівки. Це серйозний стимул для компаній, які проводять цифрові платежі.

  Поновлювані джерела енергії. Останнім часом питання екології і збереження природи стають все актуальнішими.

  Технології. Перехід на віддалену роботу посилив позиції власників хмарних сервісів, а також виробників обладнання і чіпів для серверів.

  Автоматизація/робототехніка. Автоматизація полегшує роботу і домашнє життя. І пандемія тільки прискорює тренд використання робототехніки.

  Електронна комерція. Закриття багатьох магазинів і довгі черги в супермаркетах в період ізоляції підвищили популярність онлайн-торгівлі.

  Електрокари. Зміна клімату і проблема чистоти повітря спричиняє зростання популярності електромобілів.

  Охорона здоров’я. Це величезний бізнес. Саме цей сектор повинен вирішити безліч проблем сучасності – від створення вакцини проти коронавірусу до підтримки старіючих суспільств.

  Видобуток сировини. На перший погляд шахтарі пов’язані зі старою економікою. Але для створення нових матеріалів, які дозволять скоротити викиди вуглецю, знадобиться сировина, і тут не обійтися без видобувних компаній.

  Комунальні послуги. Оскільки під час ізоляції все більше людей переходять на роботу з дому, попит на комунальні послуги буде тільки збільшуватися.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми