Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

У що інвестувати після закінчення пандемії

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  Business Insider з’ясував у фондових менеджерів і фінансових аналітиків, які галузі економіки виглядають найбільш перспективними.

  4032_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Цифрові платежі. Зростання популярності інтернет-покупок наближає людство до відмови від готівки. Це серйозний стимул для компаній, які проводять цифрові платежі.

  Поновлювані джерела енергії. Останнім часом питання екології і збереження природи стають все актуальнішими.

  Технології. Перехід на віддалену роботу посилив позиції власників хмарних сервісів, а також виробників обладнання і чіпів для серверів.

  Автоматизація/робототехніка. Автоматизація полегшує роботу і домашнє життя. І пандемія тільки прискорює тренд використання робототехніки.

  Електронна комерція. Закриття багатьох магазинів і довгі черги в супермаркетах в період ізоляції підвищили популярність онлайн-торгівлі.

  Електрокари. Зміна клімату і проблема чистоти повітря спричиняє зростання популярності електромобілів.

  Охорона здоров’я. Це величезний бізнес. Саме цей сектор повинен вирішити безліч проблем сучасності – від створення вакцини проти коронавірусу до підтримки старіючих суспільств.

  Видобуток сировини. На перший погляд шахтарі пов’язані зі старою економікою. Але для створення нових матеріалів, які дозволять скоротити викиди вуглецю, знадобиться сировина, і тут не обійтися без видобувних компаній.

  Комунальні послуги. Оскільки під час ізоляції все більше людей переходять на роботу з дому, попит на комунальні послуги буде тільки збільшуватися.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми