Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Криптовалюта краща за золото - інвестори

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інвестиції, золото

  Американський мільярдер-інвестор Пол Тюдор Джонс заявив, що криптовалюта є кращим засобом захисту від інфляції, ніж золото.

  2642_bf640139d20ab9a5c0fed6d406dd84016192f1.jpg (47.85 Kb)

  «Криптовалюти явно виграють гонку проти золота. Вони можуть бути дуже хорошою страховкою від інфляції. Для мене вони краще золота», – зазначив інвестор.

  У той час, як золото втратило 8% за останні 12 місяців у порівнянні з річним приростом BTC в 437%.

  На думку американського мільярдера Марка Кьюбана, криптовалюти перейняли багато якостей золота. Сам же дорогоцінний метал «мертвий» в якості активу та засобу заощадження.

  Інвестори часто бачать в золоті спосіб захиститися від інфляційних ризиків, проте дорогоцінний метал не виправдовує їхніх надій.

  «Немає ніяких гарантій, що в разі сплеску інфляції золото також принесе дохід вище середнього», – пояснює стратег Morningstar Емі Арнотт.

  Нагадаємо, 21 жовтня 2021 року вартість BTC встановила історичний рекорд, досягнувши значення в 66 974,77 доларів.

  Однак, є думка, що це далеко не межа, і вже до кінця 2021 вартість BTC може злетіти до 80 тисяч або навіть до 100 тисяч доларів.

  Експерти зазначають, що основним драйвером такого різкого стрибка курсу став запуск першого біржового інвестфонду (ETF) на BTC ProShares Bitcoin Strategy ETF і очікування найближчого перетворення найбільшого в світі Bitcoin-фонду Grayscale Bitcoin Trust в ETF.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми