Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Курс біткоїна піде на зліт

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: біткоїн

    Курс біткоїну продовжить встановлювати історичні рекорди вже наступного тижня (25-31 жовтня). Очікується, що протягом цього часу ціна за 1 монету сягне рівня 68 тис. доларів – 72 тис. доларів. Однак більш серйозного зростання курсу біткоїну до кінця жовтня очікувати не варто.

    6296_22.jpg (96.22 Kb)

    Про це розповів головний стратег із криптовалют компанії TomiEx Анжей Ковальчук. Також він зазначає: досягнення максимальних історичних рівнів вартості криптовалюти не є приводом для її продажу.

    "Такі рішення можуть ухвалювати трейдери та інвестори, які не бачать картини широко. Технічні фахівці аналізу ринку розуміють, що ордери на фіксацію прибутку розташовані вище", – підкреслює стратег.

    Він пояснює: фіксація прибутку встановиться на рівні 68 тис. доларів – 72 тис. доларів за 1 біткоїн (близько 1,79 млн грн – 1,89 млн грн), що призведе до корекції цін на 20–23%. Однак активне обговорення в ЗМІ максимальних цін на біткоїн "спонукатиме великих гравців викупити просідання цін".

    Водночас Ковальчук прогнозує посилення переходу інвесторів до крипторинку. За його словами, причиною для цього стануть "розмови в ЗМІ щодо ризику зростання інфляції у світі".

    Чому біткоїн битиме рекорди
    Рекорди курсу біткоїн встановлюватиме через відновлення роботи китайських майнерів, які, нагадаємо, певний час не працювали через введення в країні заборони на всі операції з криптовалютою. Транзакції, пов'язані з криптоактивами, нині вважаються в КНР незаконною фінансовою діяльністю.

    "Ми розглядаємо оптимізм інвесторів стосовно зростання ціни біткоїну як базовий сценарій, бо відновилася робота криптомайнерів із Китаю після їхньої релокації. І немає причин для зниження темпів роботи", – роз'яснює Ковальчук.

    Рекорд вартості вже встановлено
    Біткоїн побив рекорд своєї вартості 20 жовтня. Станом на 18:05 того дня 1 монета коштувала 66,733 тис. доларів, або понад 1,7 млн грн.

    Попередній рекорд вартості криптовалюти датувався квітнем поточного року. Тоді біткоїн досяг позначки вартості в 64 889 доларів (близько 1,7 млн грн) за одиницю.

    Ресурс CoinDesk пов'язує встановлення рекорду із запуском біржового фонду ProShares Bitcoin Strategy ETF. Прикметність цього фонду полягає в тому, що він є першим, схваленим Комісією з цінних паперів і бірж США для інвестування в ф'ючерси на біткоїни.

    "Новий фонд, що торгується на Нью-Йоркській фондовій біржі під тікером $ BITO, зібрав у перший день понад 1 млрд доларів торгового обороту. Цей результат засвідчив один із найуспішніших подібних запусків за весь час", – повідомляє CoinDesk.

    Який прибуток можна буде отримати
    Станом на 10:27 23 жовтня ціна на біткоїн, за даними CoinDesk, становить 60,796 тис. доларів за 1 монету (майже 1,6 млн грн). Тобто, за прогнозом Анжея Ковальчука, очікуване зростання наступного тижня становитиме 7 тис. доларів – 12 тис. доларів (184 тис. грн – 315 тис. грн).

    Так, наразі за 100 тис. доларів можна купити 1,644 біткоїну. А вже наступного тижня з'явиться шанс продати його за 118,37 тис. доларів. Тобто прибуток становитиме 18,37 тис. доларів (близько пів мільйона гривень).

    Втім важливо пам'ятати: точний курс і поведінку криптовалюти передбачити не може ніхто. Тому варто пам'ятати, що інвестиції в біткоїн – справа ризикова. Наприклад, раніше біткоїн потрапив під хвилю критики в JP Morgan. У банку заявили, що криптовалюта не має ніякої реальної цінності.

    "У біткоїну немає внутрішньої цінності. І регуляційні органи збираються регулювати це, чорт забирай! <...> Я завжди вважав, що десь він буде оголошений незаконним. Скажімо, Китай зробив його незаконним, тому, гадаю, це трохи золота для наївних", – заявив голова і головний виконавчий директор JPMorgan Chase Джеймі Даймон генеральному директорові Axios Джиму Вандехею.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми