Фінанси. Гроші. Валюта, Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи, IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Що зміниться в Україні з 1 листопада

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: суспільство

  З 1 листопада 2021 року життя українців зміниться в багатьох аспектах.

  7923_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Вже в листопаді деяких українців чекають серйозні зміни. Значно зміняться правила дорожнього руху, а столиця увійде в червону зону.

  Червона зона в Києві
  З 1 листопада 2021 року Київ переходить у червону зону через стрімке поширення коронавірусу. Київські навчальні заклади перейдуть на "дистанційку", а масові заходи будуть заборонені. Найжорсткішими будуть обмеження для громадян, які не мають вакцини або негативного тесту на COVID-19. Таким людям не можна буде відвідувати ТРЦ і користуватися громадським транспортом.

  Нові дорожні знаки
  1 листопада в Україні вводяться нові дорожні знаки і розмітка. Знаки позначатимуть початок і кінець населеного пункту, острівець безпеки, платну дорогу, пішохідну дорогу, місця для дозволеної стоянки та інші об'єкти.

  Змінені правила дорожнього руху
  Крім проектування нових дорожніх знаків в Україні також оновлять правила дорожнього руху. Найсерйозніша зміна торкнеться дозволеної швидкості за межами дорожнього пункту. Дозволена швидкість буде залежати від розмітки на дорозі.

  Також нові ПДР стосуватимуться велосипедистів. З 1 листопада вводяться нові визначення для велосипедної смуги, а також будуть детально описані правила пересування велосипедистів.

  Нові послуги в "Дія"
  У листопаді на порталі "Дія" користувачам стануть доступні нові функції: отримання субсидій, призначення пенсій та послуги для внутрішньо переміщених осіб. Тепер отримати такі послуги можна буде онлайн за кілька хвилин.

  Нові правила розмитнення автомобілів
  10 листопада припинить діяти спрощене розмитнення автомобілів на єврономерах. Автомобілісти, які не встигнуть розмитнити авто вчасно, отримають значні штрафи.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми