Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Топ-10 покупок українців через інтернет

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: суспільство

  33% українців віддають перевагу покупкам онлайн, а половина усіх респондентів купують і онлайн, і офлайн.

  0212_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)


  Які товари найчастіше купують під час онлайн-шопінгу та якими онлайн-послугами користуються споживачі в Україні.

  Що купують? Аналітики кажуть, що в онлайні купують все. Найбільша категорія – одяг та взуття: на них припадає 42% усіх онлайн-покупок. Також користуються популярністю ґаджети та аксесуари (34%), засоби гігієни та догляду за собою (31%), косметика та парфумерія (30%), дрібна побутова техніка (30%), ліки, зокрема БАДи та вітаміни, (28%) та товари для дітей (23%).

  “Жінки більшою мірою все ще схильні до покупок офлайн, тому що шопінг для них лишається певним видом розваг, розслаблення чи зняття стресу. Цікаво, що жінки вдвічі менше за чоловіків купують ґаджети онлайн, але не тому, що купують їх меншій кількості – офлайновою дорогою крокують вони до магазину, в якому можуть порадитись із живим консультантом”, – зазначають експерти.

  Дослідження показало, що 15% чоловіків і лише 7% жінок стають клієнтами онлайн-магазинів. Що стосується віку тих, хто полюбляє пошопитись в онлайні, то найчастіше це особи 25-34 років (16%) або 18-24 років (15% опитаних).

  Послуги. Оплата послуг також впевнено мігрує в онлайн. Найбільше споживачі цінують зручність та швидкість таких послуг як поповнення мобільного зв’язку (79% респондентів) та сплату за комунальні послуги (69%).

  Тішить, що починає збільшуватись число тих, хто користується онлайн-купівлею транспортних квитків: 29% опитаних регулярно купують квитки в онлайні.

  “Драйвером онлайн оплат є молодь у віці від 18 до 34 років. Вони хочуть жити на повну і цінують кожну хвилину свого життя: транспортні квитки 42%, квитки на культурно-розважальні події 26%, підписки на платні сервіси відео та музичного контенту 24%, навчальні послуги 15%”, – кажуть дослідники.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми