Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Інвестори порекомендували, у якій валюті зберігати заощадження

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  На конференції Жити на відсотки експерти розповіли, скільки грошей потрібно зберігати готівкою і в яких валютах.

  84_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Засновник і керуючий партнер інвестиційної компанії HUG’S Ерік Найман вважає, що поки людина у віці 20+ років — треба мати заощадження в обсязі місячних сімейних витрат. Решту грошей потрібно інвестувати.

  «У 30 років обсяг заощаджень вже повинен становити 3 місяці витрат. У 40 років — 4,5 місяці витрат і т.д. Суму в готівці необхідно тримати в тій валюті, в якій ви робите основні витрати», — говорить експерт.

  CEO Fintech Treeum Костянтин Вайсман зазначає, що суму кеша необхідно тримати близькою до нуля, а максимум тримати в інвестиціях.

  «Якщо є можливість отримати кредит під інвестиційні активи, то краще брати кеш під ці інвестиції. Як правило, і банки, і брокери дають такі кредити», — вважає він.

  На думку Вайсмана, 80% доцільно зберігати в доларі, решту — в криптовалюті.

  Інвестор, керуючий партнер фонду Asadel Partners Маргулан Сейсембаєв вважає кеш інвестицією: «Наприклад, якщо ви купуєте долари, то інвестуєте в уряд США, або в Європейський банк».

  Він згоден з думкою Наймана, але додав: «Я б порекомендував близько річного бюджету сім’ї тримати в інвестиційних золотих монетах. У них ліквідність слабкіша, але вони самі по собі зростають, і золото завжди можна продати», — заявляє інвестор.

  На його думку, як резервний фонд має бути тільки фізичне золото — монети, які можна тримати в банківській скринці.

  Партнер фонду TA Ventures Ігор Перция повідомив, що завжди намагався інвестувати всі гроші по максимуму.

  «Але у вересні цього року я вивів кеш на 2 роки життя. Тому що мені не зрозуміло, що відбувається на ринку, і якщо завтра буде „просадка“, я не хочу виходити з мінусовими позиціями і брати гроші на витрати сім’ї. Я порахував, скільки моїй родині потрібно грошей на 2 роки життя, і вивів цю суму. Але я продовжую інвестувати всі нові доходи, які приходять», — розповідає інвестор.

  Він вважає, що зберігати кеш краще в доларах і євро, і частково — в криптовалюті.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми