Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Рейтинг країн, де найлегше розвивати малий бізнес

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: бізнес

  Пандемія суттєво змінила глобальне уявлення про підприємництво. Найбільше від кризи постраждали малий та середній бізнес, які становлять 90% всіх компаній у світі. Безліч підприємств тимчасово закрились, а інші – повністю припинили діяльність, коли деякі, навпаки, отримали безпрецедентний розвиток.

  84_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Про це пише World Economic Forum.

  Згідно зі звітом Recovery Insights, протягом 2020 року по всьому світу було створено на 32% більше малих та середніх компаній, оскільки зміни на ринку праці та нові особливості поведінки споживачів стимулювали появу «оновленого» підприємництва.

  У першу десятку країн з найстрімкішим зростанням нових малих підприємств у 2020 році увійшли:

  Велика Британія (101%);
  США (86%);
  Австралія (73%);
  Німеччина (62%);
  Канада (58%);
  Італія (44%);
  Франція (40%);
  Японія (38%);
  Бразилія (35%);
  Таїланд (29%).
  Паливом, стимулюючим ріст нових малих підприємств по всьому світу, стала простота та доступність цифровізації. Практично одразу пандемія COVID-19 спричинила залежність компаній від цифрових можливостей, адже мільйони споживачів по всьому світу масово перейшли в інтернет.

  У звіті також зазначається, що найкраще на розвиток малого бізнесу повпливала електронна комерція. У малого та середнього бізнесу, який використовує можливості інтернет-продажів, прибуток від одного клієнта в середньому зріс на 5%, а кількість транзакцій — на 4,5%. Кількість підприємств, які вперше застосували цифрові технології у 2020 році, зросла втричі. У Бразилії, наприклад, кількість компаній, які почали працювати в онлайн-режимі, зросла на 208%, коли у Німеччині темпи росту склали 38%, у порівнянні з допандемійним 2019 роком.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми