Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Куди українцям інвестувати свої заощадження

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: інвестиції

  В Україні, незважаючи на відсутність фондового ринку, для фізичних осіб є щонайменше п'ять надійних джерел інвестицій коштів. При цьому деякі з них дають змогу заробити більше, ніж на банківському депозиті.

  2308_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb)

  Для простих українців є п'ять варіантів щодо надійних інвестицій: нерухомість, дорогоцінні метали, акції, депозити, облігації внутрішньої держпозики (ОВДП).

  Зазначимо, якщо віднести гроші до банку, то у разі його закриття держава гарантує повернення суми, яка не перевищує 200 тис. грн. А от у разі ОВДП обіцяють повернути всю суму. Крім того, у банку можна отримати 6-12% доходу зі вкладу, а з ОВДП – 10-12,75%.

  "Обираючи, куди інвестувати гроші, необхідно пам'ятати про сплату податків із запланованого прибутку. Для тих самих депозитних вкладів збори сягають 19,5%. Відповідно, якщо вкладник поклав на рахунок 100 тис. грн під 10%, то через рік отримає не 10 тис. грн. доходу, а 8,5 тис. грн", – йдеться у матеріалі.

  З доходу ОВДП сплачувати податок не потрібно. Купуючи нерухомість з метою інвестиції, вигідніше купувати (інвестувати) житло у недобудованому будинку, проте тоді є ризики, що багатоповерхівку так і не зведуть.

  Також варто враховувати, що найкращий варіант – розділяти ризики. Тобто не вкладати всі свої гроші одним способом заробітку. Також можна звернутись до інвестиційних фондів, які допоможуть продумати, куди та як вкласти кошти.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми