Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Курс біткоїна пішов у піке

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: біткоїн

    Курс біткоїну 4 грудня, порівняно з попереднім днем, обвалився на 18%: з 57,4 тис. до 42,8 тис. доларів. В результаті вартість першої криптовалюти знизилася до мінімальної з вересня позначки.

    7686_22.jpg (96.22 Kb)

    Це випливає з даних криптовалютної біржі Binance. Зазначимо, такі стрибки у вартості криптовалюти – звичайна ситуація. Висока волатильність одна з особливостей біткоїну. На курс можуть впливати як пікові продажі чи покупки, і політичні заяви лідерів країн, монетарні рішення регуляторів.

    Загалом же криптовалюта найближчого року дорожчатиме. Такі оцінки озвучило видання РБК-Крипто. Наприклад, відомий трейдер Ніколас Мертен упевнений, що активне зростання вартості першої криптовалюти розпочнеться у березні 2022-го. За його оцінками, курс становитиме $100 тис. Проте, при цьому експерт не виключає і рух до $200 тис. за монету.

    Аналітик, який публікує свої моделі та прогнози під ніком PlanB, вважає, що біткоїн має шанси досягти і $500 тис. Йдеться про максимальну вартість криптовалюти, яка, ймовірно, не стане базовим курсом.

    Представник Alfacash Микита Сошников нагадав: до всіх прогнозів вартості криптовалюти варто скептично відноситись. При цьому він погоджується, що біткоїн повернеться у фазу активного зростання та потенціал для цього є.

    Зазначимо, варто також враховувати, що оцінки експертів та аналітиків про майбутнє криптовалют розходяться. У будь-який момент центробанк великої держави може ухвалити рішення, яке здатне як дати поштовх, так і "збити" курс біткоїну. Також варто враховувати, що згодом держави втручатимуться і в криптовалюти.

    Якщо замість біткоїну почнуть випускати електронні гроші центральниї банків, вони в майбутньому можуть частково зайняти роль криптовалют. Також важливо додати, що біткоїн не може бути вдалим платіжним засобом: його курс швидко змінюється і ціни в біткоїнах зафіксувати дуже складно.

    Біткоїн варто розцінювати як ризикові інвестиції в "цифрове золото", які можуть або дозволити примножити капітал, або призведе до втрат витрачених коштів.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми