Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Ethereum кращий за Bitcoin: названо особливості

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Ethereum

  Криптовалюта Ethereum (ETH) має кращі властивості хеджування, ніж Bitcoin, тобто є кращим інструментом для збереження капіталу від інфляції. Після оновлення "ефіру" він може стати першим дефляційним токеном – це означає, що з обігу виходитиме більше монет, ніж надходитиме.

  7686_22.jpg (96.22 Kb)


  Так вважають четверо австралійських учених – Естер Фелес-Віньяс, Шон Фолі, Джонатан Карлсен та Джірі Свек. У своєму спільному дослідженні вони дійшли висновку, що інвестори можуть переключитися з біткоїну на "ефір" як основну криптовалюту для зберігання грошей.

  5 серпня у блокчейні Ethereum було випущено оновлення London, яке містило протокол EIP-1559. Він передбачає "спалювання" частини комісій за транзакції, а не перерахування їх у повному обсязі майнерам.

  Відтоді було знищено вже понад 1 млн токенів із 118,5 млн, що перебувають в обігу. При цьому коефіцієнт "спалювання" становить 0,61.

  Згідно з даними криптовалютної біржі WhiteBIT, станом на 5 грудня курс одного ETH становить $4,5 тис. Тож сукупна вартість виведеної з обігу другої криптовалюти перевищує $4,5 млрд.

  Як ідеться у дослідженні, у деякі дні кількість "спалених" монет перевищувала 50% від кількості створених. Враховуючи зростання попиту на Ethereum через його надійну екосистему децентралізованих фінансових додатків, показник спалюваних ETH тільки зростатиме.

  Дослідники зазначили, що Ethereum вже менш схильний до інфляції, ніж біткоїн. "У річному обчисленні з моменту EIP-1559 приріст Ethereum очікувано становитиме лише 0,98% – наполовину менше, ніж збільшиться пропозиція біткоїну (1,99%) за той самий період", – ідеться в їхній доповіді.

  На цьому тлі дослідники дійшли висновку, що Ethereum виявляє "кращі властивості хеджування інфляції, ніж біткоїн". Тож у довгостроковій перспективі друга криптовалюта може виступати надійнішим сховищем цінностей.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми