Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

МВФ не вірить у біткоїн - заява

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: МВФ, біткоїн

  Капіталізація криптовалют, насамперед біткоїну, у розмірі 2,5 трлн доларів може свідчити як про цінність технологічної інновації, так і виникнення бульбашки. Спостерігаються "підвищені оцінки" . Інвестори в умовах фінансових ризиків через появу нового штаму коронавірусу почали частіше вкладати свої кошти в криптовалюти.

  3547_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Про це йдеться в опублікованому на сайті МВФ аналізі. Фахівці Фонду впевнені, що необхідно створити міжнародні стандарти регулювання цифрових активів так, щоб виключити пов'язані ризики.

  Що пропонують?

  Розділити платіжні інструменти криптовалют та інвестиційні.

  Видавати ліцензії та контролювати тих, хто займається цифровими активами.

  Доручити регулювання центральним банкам (в Україні це НБУ) та комісіям, які регулюють цінні папери.

  "Хоча ринкова капіталізація практично в 2,5 трлн доларів вказує на значну економічну цінність основних технологічних інновацій на кшталт блокчейну, вона також може вказувати на виникнення бульбашки в умовах завищених оцінок. Дійсно, рання реакція на штам "омікрон" включала значний розпродаж", – йдеться у матеріалі.

  Більше того, на ринках, що розвиваються, і в країнах, що розвиваються, поява криптовалют може прискорити "криптоїзацію" – коли ці активи замінюють національну валюту і обходять обмеження обміну та заходи з управління капіталом.

  Біткоїн варто розцінювати як ризикові інвестиції в "цифрове золото", які можуть або дозволити примножити капітал, або призведе до втрат витрачених коштів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми