Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Жінка-інвестор спрогнозувала "шокуючу" ціну біткоїну

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: інвестиції, біткоїн

  Курс біткоїну може зрости в 10 разів – приблизно до $550 тис., упевнена засновниця та генеральна директорка інвестиційної компанії Ark Invest Кеті Вуд. Це станеться, коли інституційні інвестори (зокрема інвестфонди, банки та страхові компанії) вкладуть хоча б незначну частку своїх коштів у першу криптовалюту.

  1031_kriptovaluta-kak-zarabotat.jpg (102. Kb)

  В ефірі телеканалу CNBC Вуд заявила, що так звані інституціонали віддають перевагу інвестиціям, не пов'язаним з такими традиційними класами активів, як акції та облігації. І криптовалюта відповідає цим вимогам.

  "Я вважаю, що організації переходять (на криптовалюту. – Ред.) прямо зараз", – сказав Вуд. За її словами, інституційні інвестори віддають перевагу двом найбільшим криптовалютам – біткоін і "ефір".

  Вуд зазначила, що перехід на криптовалюту відбувається, оскільки це відносно новий клас активів, кореляції якого відрізняються від інших класів активів. Згідно з даними дослідження Ark Invest, найближчий до біткоїну за кореляціями актив – це нерухомість.

  "Інституційні менеджери мають шукати нові класи активів, що розвиваються, з низькою кореляцією. Це ключ до диверсифікації (інвестиційного портфеля. – Ред.) і Святий Грааль з точки зору розподілу активів", – підкреслює Кеті Вуд.

  На її думку, якщо інституціонали вкладуть близько 5% своїх інвестицій у біткоїн, це додасть до поточного курсу цієї криптовалюти $500 тис. Оскільки, згідно з даними криптовалютної біржі WhiteBIT, станом на 11 грудня один токен торгується на рівні $49,5 тис., вартість однієї монети зросте на понад 1000%.

  Ніхто не може точно передбачити, який курс буде у будь-якої криптовалюти через певний час. Оскільки криптовалюти є вкрай волатильним активом, всі інвестиції робляться виключно на свій страх та ризик.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми