Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Чи справедливий теперішній курс гривні - опитування Research & Branding Group

 • Джерело: rbc.ua.  → Ключові теги: гривня, валюта

  Думки українців щодо обґрунтованості поточного курсу гривні розділилися. Вважають його заниженим по відношенню до долара 28% опитаних, завищеним – 19% респондентів.

  9966_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані опитування Research & Branding Group.

  Таким, що відповідає реаліям валютного ринку, курс гривні вважають 22% опитаних. Втім, третина респондентів (31%) в цьому питанні не змогли визначитися.

  У порівнянні з минулим роком помітно зменшилася кількість тих, хто вважає курс гривні завищеним – на 8% зменшилася кількість тих, хто вважає переоціненість гривні значною і на 1% – незначною. Натомість кількість тих, хто вважає гривню в різному ступені недооціненою, практично не змінилася. На 6% збільшилася кількість тих, хто вважає обґрунтованим поточний курс гривні.

  Опитування компанії Research & Branding Group проводилося з 14 по 25 жовтня 2021 року серед 1800 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій.

  Максимальна похибка вибірки не перевищує 2,4%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми