Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

В супермаркетів АТБ з'явиться конкурент

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: АТБ

  Наступного року мережа дискаунтерів «Thrash! Траш!» відкриє понад 60 магазинів, повідомила пресслужба Fozzy Group.

  69_108034180_177515167068001_116892174293052462_o-19066.jpg (66.8 Kb)


  Станом на кінець 2021 року мережа «Thrash! Траш!» налічувала 90 торгових точок в 41 місті України.

  Як заявили в компанії, кількість клієнтів цих магазинів перевищила 1 млн. Асортимент товарів становив понад 3 тис. позицій вітчизняних виробників, а також власного імпорту Fozzy Group.

  У році, що минає, було відкрито 32 нові маркети super.

  Згідно із заявами компанії, «Thrash! Траш!» має намір розвивати проєкти «Піца власного виробництва», «Випічка» і «Food to Go».

  У Fozzy Group входять торгові мережі «Сільпо», Le Silpo, Fozzy, «Фора», Thrash! Траш!, «Біла ромашка», ringoo, а також ресторани «Буланжері», «Дзяо-бар», «Мокрые усы», Escobar, Positano, Who&Why Drinkery.

  Агропромисловий напрямок групи складається з торгових марок «Ніжин», «Грінвіль», «Снятинська птиця», «Богуславна», Skadi, «Лівий&Правий». Агробізнес Fozzy Group пеціалізується на рослинництві, тваринництві та овочівництві.

  Серед інших бізнес-напрямків: банк «Восток», IT-розробник TemaBit Fozzy Group, логістичний оператор НВК, доставка Justin, мережі турагентств Silpo Voyage і спортклубів Apollo.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми