Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Топ-купюри за частотою фальшування в Україні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: купюри, валюта

  Станом на 1 грудня в Україні найчастіше вилучалися з обігу підроблені банкноти номіналом 500 гривень зразка 2006 року і 200 гривень зразка 2007 року.

  2610_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Такі дані за результатами моніторингу Національного банку.

  «За результатами 11 місяців 2021 року найчастіше вилучалися з обігу підроблені банкноти старого зразка — номіналом 500 гривень зразка 2006 року і 200 гривень зразка 2007 року. Їх кількість за 11 місяців 2021 року становила близько 60% і 31%, відповідно, від загальної кількості вилучених з обігу підробок», — повідомили в пресслужбі.

  Крім того, за даними НБУ, серед вилучених з обігу за вказаний період року підроблених банкнот іноземної валюти переважали долари США (72% від загальної кількості всіх вилучених підроблених банкнот іноземної валюти) і євро (27%).

  «За результатами 11 місяців 2021 року підробки номіналом 100 доларів США становили 82% від загальної кількості вилучених підроблених доларів США, а підробки номіналом 50 євро — 90% від загальної кількості вилучених підроблених євро», — зазначили в пресслужбі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми