Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Скільки можна було заробити за 2021 рік, вклавши $100 у біткоїн

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: інвестиції, криптовалюта

  Минулий 2021 став для криптовалюти знаменним. Низка монет досягла нових висот, завдяки чому багато інвесторів стали мільйонерами, а сукупна капіталізація ринку ненадовго досягла $3 трлн. Проте багато хто все ж таки не скористався можливістю і не вклав гроші в такий тип активів.

  2236_kriptovaluta-kak-zarabotat.jpg (102. Kb)

  На цьому тлі підрахував, скільки можна було б заробити, вклавши всього $100 (тобто, на той момент чверть середньої зарплати по Україні) в одну з найбільших за капіталізацією криптовалют – біткоїн або "ефір".

  Bitcoin

  Курс одного BTC 1 січня 2021: $29 290

  Курс одного BTC 1 січня 2022: $47 327

  Інвестиції в біткоїн у розмірі $100 на початку 2021 року дозволили б придбати 0,0034 BTC. До 1 січня 2022 року цю саму частку монети можна було продати приблизно за $163,2.

  Рік Білого Бика приніс першій криптовалюті значний імпульс. 2021-го вартість біткоїну збільшилася приблизно на 65%, а в лютому капіталізація BTC досягла позначки $1 трлн. Щоправда, відтоді вона спустилася майже до $900 млрд.

  Ether

  Курс одного ETH 1 січня 2021: $730,3

  Курс одного ETH 1 січня 2022: $3723,1

  Для "ефіру", криптовалюти блокчейна Ethereum, минулий рік видався ще більш вдалим, ніж для біткоїну. Вартість однієї монети ETH за останні 12 місяців збільшилася на понад 400%, а в листопаді він сягнув свого історичного максимуму, перевищивши позначку $4,8 тис.

  Таким чином, ETH, куплені на $100 на початку 2021 року, наприкінці 2021-го можна було б продати за $522,6. Таким чином, виторг перевищив би 400 доларів – це приблизно 3/4 від середньої зарплати по Україні.

  Прихильники Ethereum стверджують, що після оновлення до Eth2 у 2022 році блокчейн стане більш стійким і безпечним. Це включає перехід від моделі Proof-of-Work (PoW) на Proof-of-Stake (PoS).

  Принципова відмінність між ними в тому, що при PoS винагорода надходить за зберігання монет (стейкінг), а при PoW нові токени добуваються шляхом обчислень (майнінг). Останній метод вважається більш енерговитратним і, відповідно, таким, що завдає більше збитків навколишньому середовищу.

  При цьому слід пам'ятати, що криптовалюти є дуже волатильним активом. Тому всі інвестиції в цей сектор слід робити максимально обережно та виключно на свій страх та ризик.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми