Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Скільки можна було заробити за 2021 рік, вклавши $100 у біткоїн

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: інвестиції, криптовалюта

    Минулий 2021 став для криптовалюти знаменним. Низка монет досягла нових висот, завдяки чому багато інвесторів стали мільйонерами, а сукупна капіталізація ринку ненадовго досягла $3 трлн. Проте багато хто все ж таки не скористався можливістю і не вклав гроші в такий тип активів.

    2236_kriptovaluta-kak-zarabotat.jpg (102. Kb)

    На цьому тлі підрахував, скільки можна було б заробити, вклавши всього $100 (тобто, на той момент чверть середньої зарплати по Україні) в одну з найбільших за капіталізацією криптовалют – біткоїн або "ефір".

    Bitcoin

    Курс одного BTC 1 січня 2021: $29 290

    Курс одного BTC 1 січня 2022: $47 327

    Інвестиції в біткоїн у розмірі $100 на початку 2021 року дозволили б придбати 0,0034 BTC. До 1 січня 2022 року цю саму частку монети можна було продати приблизно за $163,2.

    Рік Білого Бика приніс першій криптовалюті значний імпульс. 2021-го вартість біткоїну збільшилася приблизно на 65%, а в лютому капіталізація BTC досягла позначки $1 трлн. Щоправда, відтоді вона спустилася майже до $900 млрд.

    Ether

    Курс одного ETH 1 січня 2021: $730,3

    Курс одного ETH 1 січня 2022: $3723,1

    Для "ефіру", криптовалюти блокчейна Ethereum, минулий рік видався ще більш вдалим, ніж для біткоїну. Вартість однієї монети ETH за останні 12 місяців збільшилася на понад 400%, а в листопаді він сягнув свого історичного максимуму, перевищивши позначку $4,8 тис.

    Таким чином, ETH, куплені на $100 на початку 2021 року, наприкінці 2021-го можна було б продати за $522,6. Таким чином, виторг перевищив би 400 доларів – це приблизно 3/4 від середньої зарплати по Україні.

    Прихильники Ethereum стверджують, що після оновлення до Eth2 у 2022 році блокчейн стане більш стійким і безпечним. Це включає перехід від моделі Proof-of-Work (PoW) на Proof-of-Stake (PoS).

    Принципова відмінність між ними в тому, що при PoS винагорода надходить за зберігання монет (стейкінг), а при PoW нові токени добуваються шляхом обчислень (майнінг). Останній метод вважається більш енерговитратним і, відповідно, таким, що завдає більше збитків навколишньому середовищу.

    При цьому слід пам'ятати, що криптовалюти є дуже волатильним активом. Тому всі інвестиції в цей сектор слід робити максимально обережно та виключно на свій страх та ризик.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як український малий бізнес змушений годувати чужі корпорації Як український малий бізнес змушений годувати чужі корпорації
Останнім часом ситуація в сфері інтернет-торгівлі стає дедалі загрозливішою. За даними Опендатабот та Прозорро, близько 30% малого бізнесу в Україні п...
Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці
Що робити, коли життя несподівано змінює маршрут, а майбутнє стає розмитим? Як знайти себе, якщо опори більше немає, а університетський диплом чи попе...
Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах? Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах?
Усім відомо, що традиційне куріння сигарет супроводжується характерним димом і неприємним запахом, який залишається на одязі, у приміщеннях та на воло...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми