Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Financial Times повідомило, у що вкладають китайські інвестори

 • Джерело: nv.ua.  → Ключові теги: інвестиції

  В останні місяці китайські інвестори переключилися з покупки нерухомості на розкішний годинник як найкращий варіант зберегти свої кошти на тлі уповільнення економічного зростання.

  0111_china-flag.jpg (18.09 Kb)

  Про це пише Financial Times з посиланням на реселерів елітного годинника.

  Як пише видання, багаті китайці перестали купувати додаткові будинки і натомість витратили свої зайві гроші на годинник, такі як Rolex і Patek Philippe. За словами експертів, це сприяло 40%-му зростанню імпорту швейцарського годинника до Китаю за перші 10 місяців цього року. Зазначається, що імпорт елітного годинника зростав попри те, що економіка в цілому охолола.

  Аналітики зазначають, що криза на ринку нерухомості Китаю спонукала багатьох інвесторів шукати альтернативи. Зазначається, що для багатьох багатих покупців, елітні годинники це, зокрема, і засіб захисту від інфляції.

  На тлі падіння споживчого попиту через економічний спад, дорогий годинник завоював популярність серед багатіїв. За даними жовтневого опитування близько 1500 дорослих китайців з річним сімейним доходом понад 500 000 юанів ($78 000), 88% респондентів планували в найближчі 12 місяців зберегти або збільшити витрати на дорогий елітний годинник (середньої вартості 76 700 юанів).

  «Верхній сегмент годинникового ринку дуже сильний. Якщо ви підете в магазин Rolex зараз, у нього не буде достатньо [годинників] для продажу клієнтам», – зазначають автори дослідження.

  Деякі покупці відзначають, що дорогий годинник через пару років можна продати з невеликим прибутком, а ось із нерухомістю зараз так не вийде.

  Також зазначається, що однією з рушійних сил буму елітного годинника є їх мобільність, яка дозволяє відносно просто вивести активи за кордон. У Китаї діє щорічний ліміт $50 000 на грошові перекази за кордон.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024 Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024
З початком 2020-х років індустрія автомобілебудування переживає шалений період інновацій та електрифікації. У світі, де більше уваги приділяється смар...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми