Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Рахунки Держказначейства різко "худнуть"

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: фінанси

  Поточний залишок на 30% перевищує показник на 1 січня минулого року.

  0067_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Залишок коштів на єдиному рахунку Державної казначейської служби України на 1 січня 2022 року становив 15,672 млрд грн, що на 18 млрд грн, або на 53%, менше показника минулого місяця (33,701 млрд грн).

  Як свідчать дані на сайті Держказначейства, при цьому поточний залишок на 30% більше показника на 1 січня минулого року (12,013 млрд грн).

  Єдиний казначейський рахунок:
  Єдиний казначейський рахунок ( ЄКР) - рахунок, відкритий Державному казначейству України в Нацбанку для обліку коштів та здійснення розрахунків у системі електронних платежів НБУ. Залишки на єдиному казначейському рахунку - це фінансування, яке теоретично може отримати вся бюджетна сфера України на початок звітного місяця.

  Попередні показники:
  Залишок коштів на єдиному рахунку Держказначейства на 1 січня 2020 року склав 17,547 мільярда гривень, що в 3 рази менше показника місяцем раніше, але при цьому в 1,8 рази більше показника на початок 2019 року.

  Залишок коштів на єдиному рахунку Державної казначейської служби України на 1 листопада 2020 року склав 15,1 мільярда гривень, що на 28,8% менше показника місяцем раніше (21,3 мільярда гривень).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми