Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Глобальне потепління вплине на економіку 5 областей України

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: економіка

  Харківська, Кіровоградська, Львівська, Луганська та Житомирська області зазнають найбільших втрат через глобальне потепління, повідомляє Green Deal.

  9733_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Світовий банк за ініціативою Мінекології провів дослідження про вплив зміни клімату на ключові сектори економіки України.

  “Найбільші втрати доходів домогосподарств і найбільше зростання бідності та нерівності через зниження сільськогосподарського виробництва прогнозується в Харківській, Кіровоградській, Львівській, Луганській та Житомирській областях”, — йдеться в дослідженні.

  Експерти вивчали два сценарії — RCP 4.5 і RCP 8.5. Вони передбачають глобальне підвищення температури до 2100 року відповідно на 2,4 °C (при боротьбі з викидами вуглецю) і на 4,3 °C (без достатніх заходів такої боротьби).

  За сценарієм RCP 8.5 аналітики припускають зниження врожайності в Україні ячменю, кукурудзи та соняшнику на 10-30% до рівня 2010 року в 2030-2050 рр. Але при цьому прогнозується зростання врожайності озимої пшениці до середини століття переважно в північній і північно-західній частині країни на 20-40%, якщо порівнювати з базовим періодом 2010 року.

  Експерти відзначають, що кліматично збалансовані стратегії управління водними ресурсами можуть підвищити загальну врожайність в Україні на 20-40%, у тому числі до 80% для кукурудзи і до 40-80% для соняшнику. Щорічна вигода від підтримки оптимального водного балансу може досягати 264-504 мільйонів доларів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми