Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

На чому заробляють мільярдери: ділянки для інвестицій

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: інвестиції

  У 2021-му найбільш вигідними для інвестицій сферами стали: сировина, криптовалюти, фінтех-стартапи та онлайн-торгівля. Мільярдери, які інвестували у ці сфери. змогли у рази примножити свої капітали.

  2610_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Список найуспішніших мільярдерів склало видання Forbes. За їх оцінками найуспішнішою стала підприємниця, яка володіє онлайн-рітейлером.

  Тетяна Бакальчук – активи зросли на 1075%
  Чим займається: онлайн-продажами

  Бакальчук є засновницею онлайн-рітейлера Wildberries. 2021-го завдяки зростанню попиту на покупки в інтернеті вона змогла примножити свій капітал з $1,1 млрд до $12,9 млрд. Підприємець збільшив свій прибуток, у тому числі завдяки пандемії коронавірусу. Люди по всьому світу почали більше купувати в мережі, це дозволило значно примножити стан Бакальчук.

  Микола Сторонський – збільшив стан на 547%
  Чим займається: стартапи у сфері фінансових технологій

  Сторонський володіє компанією Revolut, яка займається банківськими послугами. Його актив злетів у 2021-му з $1,1 млрд до $7,1 млрд. Ця сфера є однією з найперспективніших. Банківські послуги розвиваються, цифровизуються. Розвиваються банківські послуги онлайн, а відділення закриваються.

  Лео Когуан – збільшив капітал на 481%
  Чим займається: інвестував у акції Tesla

  Акції компанії Tesla значно зросли 2021-го. Разом з тим, виріс і капітал Когуана, який інвестував у компанію значну частину своїх коштів. Зазначимо, така інвестиція могла б принести як прибуток, так і збиток. Проте інвестору пощастило: він розбагатів до статків у $8,1 млрд.

  Луо Лігуо – розбагатів на 472%
  Чим займається: постачає кремній

  Лігуо займається постачанням кремнію, який використовується у сонячних панелях, електроніці. У 2021 році значно зросли ціни на сировину, при цьому сонячна енергія – новий тренд. Це й дозволило мільярдеру стати ще багатшим. Його статки оцінюють у $16,6 млрд.

  Кемерон Вінклвосс та Тайлер Вінклвосс – плюс 440%
  Чим займаються: криптовалютами

  Брати Вінклвосс у ЗМІ називають "принцами" біткоїна. Зростання першої криптовалюти склало понад 50% у 2021-му. Як результат, до $4,4 млрд злетів стан кожного з братів. Тут також слід зазначити, що інвестиції в криптовалюти вважаються одними з найбільш ризикованих.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024 Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024
З початком 2020-х років індустрія автомобілебудування переживає шалений період інновацій та електрифікації. У світі, де більше уваги приділяється смар...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми