Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

На скільки збільшать виплату за народження дитини

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: суспільство

  На 2022 рік заплановано збільшити розмір допомоги при народженні дитини до 50 тис. грн. Раніше вона становила 41 тис. 280 грн.

  1328_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Виплата допомоги проводитиметься одноразово у розмірі 25% загального розміру, решта суми допомоги виплачуватиметься впродовж наступних 36 місяців рівними частинами.

  Пакунок малюка. Йдеться про адресну соціальну допомогу сім’ям, у яких народилася живонароджена дитина, у разі відсутності обох батьків – допомога родичам, які в установленому порядку забирають дитину, усиновлювачам, опікунам тощо. У бебі-бокси входить одяг, доглядова косметика, підгузки, пелюшки, іграшки тощо.

  Родини, які віддають перевагу коштам, а не товарам, зможуть отримати грошову компенсацію. Вона становить не менш як три розміри прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років. Тобто замість пакунка малюка родина може отримати:

  з 1 січня – 6 300 грн;
  з 1 липня – 6 603 грн;
  з 1 грудня – 6 816 грн.
  Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям. Стаття 9 Закону «Про Державний бюджет України на 2022 рік» установлює для основних соціальних і демографічних груп населення такі рівні забезпечення прожиткового мінімуму для призначення допомоги у відсотковому співвідношенні до прожиткового мінімуму:

  для працездатних осіб – 45%;
  для осіб, які втратили працездатність, та осіб з інвалідністю – 100%;
  для дітей – 130 % відповідного прожиткового мінімуму.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми