Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Росія може змінити курс долара в Україні

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: долар, валюта

  На валютний ринок зараз тиснуть сезонне послаблення валюти та ризик військової агресії з боку Росії.

  2704_1807580.jpg (61.83 Kb)


  На валютний ринок прямо зараз тиснуть два фактори - сезонне послаблення валюти та ризик військової агресії з боку Росії, при цьому немає причин говорити про суттєве падіння гривні до долара.

  Як повідомила прес-служба Центру економічної стратегії (ЦЕС), про це розповів директор ЦЕС Гліб Вишлінський в ефірі одного з телеканалів.

  "Послаблення гривні з кінця грудня до кінця січня є щорічним явищем. Причина – великі бюджетні виплати наприкінці року та використання валюти для майбутніх імпортних закупівель", - пояснив Вишлінський.

  За його словами, другий фактор підсилюється підвищенням відсоткових ставок в США та ЄС та призводить до скорочення вкладень у гривневі облігації уряду. Наразі, як і протягом року, немає причин говорити про суттєве падіння гривні до долара.

  Директор ЦЕС зазначає, що в плюс гривні "зіграють" податкові виплати підприємств за результатами року (зокрема податку на прибуток) та надходження від рекордного торішнього експорту зернових.

  З іншого боку, наприкінці опалювального сезону з’явиться потреба купувати великі обсяги газу, щоб наповнити пусті сховища.

  "Якщо не буде "російського" чиннику, то коливання курсу будуть у межах, які не є настільки принциповими для українців як з точки зору вибору валюти, так і з точки зору цін на імпорт. Тобто це, умовно, будуть коливання у діапазоні 3%, які не є настільки життєво важливими", - резюмує Вишлінський.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання Стабілізатори напруги: Забезпечення надійності та ефективності електропостачання
У сучасному світі, де електроніка стала неот'ємною частиною нашого повсякденного життя, стабільність напруги відіграє ключову роль у забезпеченні наді...
Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор Що краще для сучасного геймінгу: монітор чи телевізор
Ще років із 10 тому серед геймерів панівною була парадигма: монітор — для ігор, телевізор — для перегляду фільмів. Сьогодні ситуація вже не така одноз...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми