Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Швейцарський банк шокував прогнозом по біткоїну

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: біткоїн

  Вартість біткоїну в 2022 році може зрости до $75 тисяч. У швейцарському банку Seba заявляють, що це станеться через те, що дедалі більше інституційних інвесторів починають використовувати найпопулярнішу в світі криптовалюту.

  3842_22.jpg (96.22 Kb)


  "Ми думаємо, що ціна зростає. Наші внутрішні моделі оцінки прямо зараз вказують на ціну від $50 тис. до $75 тис.", – заявив генеральний директор Seba Bank Гвідо Бюлер для CNBC.

  Він упевнений, що біткоїн досягне цього рівня. Проте ключове питання у термінах.

  Також Бюлер відповів на запитання, чи зможе біткоїн продемонструвати рекордні рівні 2021 року. За його словами, це відбудеться, але наразі на крипторинку дуже висока волатильність.

  За даними біржі CoinDesk, станом на 15:50 (15 січня) криптовалюта коштує $42,9 тис. За добу вартість збільшилася, але незначно – на 1,98%.

  Раніше повідомлялося, що курс біткоїну до 23 січня має шанси на зниження до $39,8 тис. Проте також є ймовірність, що перша криптовалюта подорожчає до $46,4 тис. Якщо наразі купити один біткоїн, то у разі його девальвації можна втратити $2,3 тис., а у разі зростання – заробити $4,3 тис.

  Такий прогноз озвучив Анжей Ковальчук, головний стратег по криптовалютам компанії TomiEx. Такий настрій зумовлений помірною активністю інвесторів у цю пору року, відсутністю сильних фундаментальних новин та відсутністю різких коливань на фондовому ринку США, ринку металів, або енергоресурсів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми