Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Тайсон вклав всі свої гроші у криптовалюту

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: криптовалюта

    Легендарний боксер-важковаговик Майк Тайсон все активніше занурюється у блокчейн-індустрію. Спортсмен вклав гроші в криптовалюту Solana і готується випустити колекцію невзаємозамінних токенів (NFT) у вигляді голубів.

    7915_kriptovaluta-kak-zarabotat.jpg (102. Kb)

    Тайсон відомий своєю любов'ю до цих птахів – він особисто володіє та піклується про понад 1000 з них. У зв'язку з цим колекція отримала назву Iron Pigeons ("Залізні голуби") – від прізвиська "Залізний Майк", отриманого спортсменом на рингу.

    Колекція з 10 тис. унікальних NFT стане частиною метавсесвіту Ex Populus і буде представлена ​​в її колекційній картковій грі про голубів-бійців. Зазначається, що чим рідкісніші риси будуть у персонажа, тим сильнішою і дорожчою буде його карта.

    Крім того, екс-чемпіон світу відкрито цікавиться криптовалютою Solana. У своїх підписників у Twitter він цікавився можливим зростанням курсу цієї монети та розмірковував на тему, чи варто NFT-платформі OpenSea почати підтримку SOL.

    А 12 січня 55-річний Тайсон заявив, що вклав гроші у цей актив. "Ставлю все на Solana", – написав він, повідомивши про покупку NFT з лінійки Catalina Whale, схожого на самого боксера – з такою самою зачісками, татуюванням та його чемпіонським поясом.

    Для Тайсона це вже друга колекція NFT. У серпні 2021-го цифровий художник-початківець Корі Ван Лью виставив на маркетплейсі OpenSea обмежену серію токенів, присвячену боксеру, яка була розроблена разом зі спортсменом.

    Завдяки успішній кар'єрі Майк Тайсон заробив солідний статок, що, втім, не завадило йому у 2003 збанкрутувати. Відтоді він повернув собі фінансове благополуччя завдяки деяким вдалим інвестиціям та іншим фінансовим рішенням, зокрема інтересу до криптовалюти.

    Тепер Тайсон – підприємець, актор та аналітик з боксу. При цьому він, як і раніше, залишається на вершині слави.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми