Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Курс долара шокує українців - прогноз

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: долар, валюта, гривня

  В Україні курс долара на найближчий тиждень може збільшитися на 20 коп. і досягти позначки 28,6 грн/$. При цьому ймовірність різкого обвалу гривні немає.

  2610_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це розповів аналітик компанії Esperio Олександр Болтян, "Додаються локальні фактори, на кшталт високого попиту на валюту з боку представників реального сектора. У таких умовах гривня ризикує подешевшати до 28,60 за долар вже найближчими днями.", – каже експерт .

  Аналітик також вважає, що спекулянти вже не дадуть гривні зміцнюватися, розуміючи, що на країну чекає тотальне підвищення цін. Водночас варто зазначити, що зараз ми не робимо песимістичних прогнозів девальвації гривні на 100%-200%.

  "Рівно доти, доки територіальній цілісності України нічого не загрожує. Проте цей пункт потрібно враховувати як форс-мажорний і будь-якої миті, у разі настання негативного політичного сценарію всі очікування, що долар США коштуватиме 27,7-28 гривень, змінюються на очікування вартості долара по 40 гривень", – додає аналітик.

  Якщо говорити про дії НБУ з обліковою ставкою як фактор впливу на валютний ринок країни, то зазначимо, що монетарна політика зараз буде меншою. Усі вже розуміють тенденцію зростання цін через зростання цін в енергетичному секторі, а отже, навряд чи потенційні монетарні дії когось стримуватимуть від купівлі іноземної валюти.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми