Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Реєструвати авто будуть по-новому

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: авто

  19 січня Кабінет Міністрів України схвалив постанову щодо вдосконалення порядку перереєстрації автомобілів, відомості про власників яких містяться в Єдиному реєстрі боржників. Кого це стосуватиметься.

  9197_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb)


  Що це дасть? Як йдеться у повідомленні Уряду, постанова приводить у відповідність до чинного законодавства порядок перереєстрації транспортного засобу, який було передано в заставу окремому кредитору, в разі звернення до сервісного центру МВС. Сьогодні сервісні центри МВС відмовляють у реєстрації таких транспортних засобів, що суперечить Закону України «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень».

  Крім того, потребує приведення Порядку у відповідність до Закону № 1701-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо усунення розбіжностей та осучаснення реалізації майна в іпотеці та виконавчому провадженні», який визначає, що реалізація арештованого майна здійснюється шляхом проведення електронних аукціонів або за фіксованою ціною.

  Що пропонують? Мін’юст пропонує вдосконалити цей порядок розширивши, перелік винятків проведення перереєстрації такого транспортного засобу в разі звернення до сервісного центру МВС, а саме доповнити підставами щодо безоплатного отримання транспортного засобу та придбання транспортного засобу в порядку, визначеному статтею 30 Закону України «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень.

  «Відтепер покупці предмета обтяження зможуть безперешкодно реєструвати придбаний транспортний засіб, а кредитори – реалізовувати своє право на продаж та реєстрацію за новим власником предмета забезпечувального обтяження», – наголосила заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Валерія Коломієць.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми