Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Які кредити йтимуть як "гарячі пиріжки" у 2022 році

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: кредити

    У 2022 році кредити готівкою залишаться найбільш затребуваними, а обсяг їх видачі буде прямо залежати від фінустанов і пропонованих ними умов кредитування.

    1106_1407792835.jpg (54.37 Kb)

    Про це заявили представники українських банків.

    На думку опитаних банкірів, чим вигідніші, цікавіші та простіші кредитні продукти пропонуватимуть клієнтам фінустанови, тим більш високого попиту можна очікувати на позики. Водночас, додають експерти, у разі подальшого підвищення облікової ставки Нацбанком процентні ставки на кредити також кинуться вгору.

    Як відзначають в Альфа-Банку, найбільші суми клієнти фінустанов позичають на купівлю авто і меблів, оплату відпочинку та урочистих заходів, а також фінансування ремонтних робіт. При цьому банки готові видавати на споживчі цілі максимум 1 млн грн. Що ж стосується перспективи зміни ставок в 2022-му, то в Альфа-Банку особливих передумов для цього не бачать.

    Ринок кредитування України сьогодні залежний як від внутрішніх факторів, так і зовнішніх (мова йде в тому числі і про облікову ставку НБУ).

    В Юнекс Банку вважають, що значні корективи на ринку можливі на тлі масового впровадження державою пільгових програм кредитування (іпотечного, на купівлю електромобілів і на отримання освіти).

    А ось в Credit Agricole вважають, що одним з найважливіших зовнішніх факторів зміни ставки за кредитами може стати поведінка конкурентів, на яку, щоб залишатися «в ринку», банкам слід реагувати оперативно. Тут вважають, що в 2022-му фінустановам доведеться зосередитися на створенні для клієнта найбільш комфортних умов отримання кредиту, включаючи скорочення тимчасових витрат.

    У ОТП Банку роблять ставку на те, що найбільш популярними в 2022-му будуть кредити готівкою, які з легкістю «обійдуть» розстрочки і карткові продукти. Як правило, кеш-кредити, відзначають у фінустанові, відрізняються не тільки більшою сумою позики, але і відсутністю обмежень щодо цілі.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми