Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Cертифікат про бустерну дозу: як отримати

 • Джерело: rbc.ua.  → Ключові теги: вакцинація

  Covid-сертифікат з відміткою про отримання бустерної дози вакцини можна буде отримати в додатку «Дія» після завершення всіх технічних робіт. Документ може бути доступний вже в кінці цього тижня.

  7693_medicine_4_03.jpg (43.52 Kb)


  Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

  «Бустерна доза вакцини буде відображена в наявних внутрішньому і міжнародному сертифікаті. Генерування сертифіката відбуватиметься за таким самим алгоритмом, як і зараз», — розповіли в Мінсоцполітики.

  Щоб згенерувати новий COVID-сертифікат, потрібно буде подати запит в додатку «Дія».

  «Після цього вони оновляться, і буде відображатися третя доза вакцини, а також змінений строк дії сертифіката на 270 днів», — додали в Міністерстві.

  Наразі сертифікат про бустерне щеплення недоступний. Всі вакциновані третьою дозою можуть користуватися «зеленим» сертифікатом про повний курс щеплень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми