Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

"Нова пошта" повідомила про зміну тарифів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Нова пошта, штрафи

  Нова пошта знизила тариф тим, хто відправляє декілька посилок в одній накладній.

  9521_3234_1.jpg (19.21 Kb)


  З 1 лютого знижена доплата за кожне додаткове місце в одній накладній:

  для відправлень до 2 кг – доплата 10 гривень замість 30 гривень;
  до 10 кг – доплата 30 гривень замість 50 гривень;
  до 30 кг – 70 гривень.
  Як сказано в повідомленні компанії, з нового року Нова пошта змінила підхід до тарифікації на кожне додаткове місце в одній накладній. Згідно оновлення, оцінюється кожна посилка за окремим тарифом: відправлення, що має максимальну вагу – за базовим, решта – за зниженим.

  Для чого це необхідно. Таке рішення було прийнято, щоб клієнти могли об’єднувати свої посилки групуванням в коробки більшого розміру або палети для оптимізації витрат на доставку.

  “Однак зворотній зв’язок, отриманий від клієнтів, показав, що не в усіх випадках є така можливость через індивідуальність бізнес-процесів.
  Йдучи назустріч клієнтам Нова пошта прийняла рішення про зниження тарифу на додаткове місце в накладній”, – додали в компанії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми