Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

AliExpress масово продає підробки

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: AliExpress

  Торгове представництво США (USTR) китайський майданчик AliExpress до списку піратських. Причина – суттєве збільшення кількості підроблених товарів. Також USTR включив до свого списку китайський месенджер WeChat.

  8270_5dcbd51e58762.jpg (22.02 Kb)


  Про це повідомляє видання The Wall Street Journal. Зазначається: WeChat, за твердженням Вашингтона, сприяє суттєвому підробленню та розповсюдженню товарних знаків.

  Видання підкреслює: за заявою USTR, на платформі AliExpress, що належить Alibaba Group Holding Ltd., спостерігається збільшення:

  кількості підроблених товарів, що видаються за оригінали;

  контрафактної продукції загалом.

  Як відреагували Alibaba та власники WeChat

  В Alibaba заявили, що знають про проблеми захисту інтелектуальної власності на своїй платформі. А також висловили готовність "зрозуміти та вирішити" їх.

  "Ми з нетерпінням чекаємо на продовження роботи з урядами, аби зрозуміти та вирішити всі проблеми, пов'язані із захистом інтелектуальної власності на наших платформах", – підкреслили в компанії.

  Зі свого боку, компанія Tencent, якій належить месенджер WeChat, заявила про категоричну незгоду з рішенням USTR. Там наголосили, що вкладають значні ресурси у боротьбу з контрафактною продукцією та порушенням прав інтелектуальної власності. Хоча й повідомили, що продовжуватимуть співпрацювати з USTR для вирішення цього питання.

  Торгове представництво США щороку оприлюднює список піратських ринків. Головна мета – "підвищити поінформованість громадськості, допомогти представникам ринку та урядам розставити пріоритети у зусиллях щодо забезпечення та дотримання прав інтелектуальної власності, що захищаються американськими підприємствами та їхніми працівниками".

  За підсумками 2021 року, у списку USTR опинилися 42 онлайн-платформи та 35 фізичних ринків. Серед них і відомий у Китаї онлайн-магазин Pinduoduo, платформа Taobao та сервіс хмарного зберігання Baidu.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми