Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

НБУ поговорив з МВФ про подальшу допомогу

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: МВФ

  Національний банк обговорив із представниками Міжнародного валютного фонду подальшу підтримку України.

  73_1461677925_mvf.jpg (.82 Kb)


  Про це йдеться у повідомленні НБУ.

  28 березня голова Національного банку України Кирило Шевченко разом із заступниками зустрівся з керівником місії МВФ по Україні Іванною Владковою-Холар та постійним представником МВФ в Україні Ваграмом Степаняном.

  Глава Національного банку подякував представникам МВФ за підтримку та допомогу, надану Фондом України у перші дні війни, затвердивши додаткове фінансування нашої країни за програмою екстреної підтримки Rapid Financing Instrument (RFI).

  «Ми вдячні Фонду за оперативну реакцію на наше звернення та якнайшвидше ухвалення рішення про виділення фінансової допомоги нашій державі», — сказав Кирило Шевченко.

  Під час зустрічі сторони обговорили поточну економічну ситуацію в Україні та заходи, здійснені Національним банком з перших днів війни для забезпечення фінансової стабільності.

  НБУ поінформував партнерів про свої зусилля щодо посилення міжнародних економічних санкцій для російської федерації.
  Учасники зустрічі порушили питання створення спеціального рахунку під адмініструванням МВФ для того, щоб держави-члени фонду й надалі могли надавати допомогу українській економіці на двосторонній основі.

  Також обговорили шляхи консолідації зусиль міжнародних партнерів для підтримки та відновлення України.

  «Для нас дуже важливо підтримувати постійний контакт з міжнародною спільнотою, адже фінансова та експертна підтримка таких міжнародних партнерів як МВФ допоможе відновити та розвивати Україну після війни», — наголосив Кирило Шевченко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми