Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Уряд збільшив фінансування ЗСУ

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: ЗСУ, фінансування

  Кошти будуть перерозподілені з інших бюджетних програм.

  5394_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні перерозподілив 73,3 млрд грн державного бюджету, які спрямує на ключові потреби армії і економіки.

  Про це під час вступного слова на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

  "Сьогодні приймемо рішення про збільшення розміру резервного фонду на 73,3 млрд грн. Ці кошти будуть перерозподілені з інших бюджетних програм і спрямовані в першу чергу на забезпечення ключових потреб нашої армії і нашої економіки. Все для фронту, все для перемоги. Це нова державна політика, яка допоможе нам швидше завершити війну", - сказав він.

  Війна проти України:

  24 лютого 2022 року РФ вторглася в незалежну Україну. Почалися обстріли і бомбардування українських міст. Масово гине мирне населення України.
  27 лютого 2022 року з'явилася інформація про те, що Білорусь може оголосити війну Україні.
  Станом на 22 березня 2022 року залишок коштів на спецрахунку, який Національний банк відкрив для підтримки Збройних сил України, становив майже 51 млн грн.
  31 Березня 2022 року стало відомо про те, що Україна отримає нову фінансову допомогу від Норвегії, Франції, Європейського Союзу та США.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми