Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

В НБУ озвучили план відбудови економіки

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: НБУ, економіка

  Перший заступник Голови НБУ Катерина Рожкова розповіла про плани відновлення української економіки.

  37_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  На які внутрішні та зовнішні ресурси може розраховувати Україна, на які саме галузі варто робити ставку, наскільки потужною може бути допомога наших західних партнерів.
  На сьогоднішній день підтримка, отримана від міжнародних фінансових організацій, становить майже $3,3 млрд в еквіваленті, зокрема від МВФ, Євросоюзу, Світового банку, Європейського інвестиційного банку.
  На скільки вистачить коштів. Загалом цих коштів вистачить на підтримку нормального функціонування країни на найближчі місяці. Водночас потреба в коштах для відновлення економіки є значною.
  Щодо «Плану Маршалла» важливо розуміти, що це історія не тільки про гроші, а й про комплексну відбудову країни та виведення її економіки на якісно новий рівень.
  «Після перемоги на нас чекає багато справ. З точки зору виключно економіки — це розвиток оборонної промисловості, відбудова інфраструктури, житла, відновлення та розвиток транспорту, медицини, харчової та легкої промисловості, а також освіта, яка є не менш важливим напрямом», — зазначила Рожкова.
  Необхідно продовжити роботу над упровадженням норм, наближених до стандартів ЄС та провідних країн світу. Можливий обсяг фінансової підтримки на відбудову певною мірою залежатиме від того, наскільки ми як країна будемо віддані демократичним цінностям та стандартам державного управління, які мають вибудовуватися сильними і професійними інституціями.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми